Loading...
  • 0 258 371 15 65
Canlı Destek

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

METALMAK MAKİNA, 2001 yılında makine imalat sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getirmek üzere Ramazan KARACA tarafından Denizli’de kurulmuştur. Metalmak Makinanın ilk yıllarında tekstil makinaları ile başlayan üretim serüvenine zamanla Profesyonel Sera makinaları üretimi ve Demiryolu Bakım Onarım Makineleri üretimi de dahil olmuştur.

Kurulduğu ilk günden beri faaliyet gösterdiği tekstil makinalarında başarılı işler gerçekleştiren Metalmak Makina, Metalmak Markası adı altında, bu alanda yer alan çok çeşitli tekstil makinaları üretimi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir diğer markamız olan SERAYMAK Markası adı altında üretmiş olduğu Profesyonel Sera Makinalarını gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarında birçok noktalara gönderimini sağlayan Metalmak Makina, topraklı ve topraksız tarım seralarının ihtiyaç duyduğu tüm iç ekipmanların üretimini bünyesinde bulundurmaktadır.

Metalmak Makine olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz bir başka kulvar olan Demiryolu Bakım Onarım Makineleri alanında RAYMAKSAN markası adı altında faaliyet gösteren firmamız, müşterilere bu alanda ihtiyaç duydukları makine ekipman üretimi konusunda destek olmaktadır. RAYMAKSAN Markası, başta TCDD (Devlet Demiryolları) olmak üzere diğer yabancı ülkelerin demiryolları ve demiryolu sektöründe hizmet veren özel firmalar ile birçok iş birliği gerçekleştirmekte ve bu konularda firmalara teknik destek sağlamakta olan bir markadır.

Hizmet verdiğimiz her sektör için ürün kalitesi, gelişmiş ve yenilikçi tasarım anlayışımız düzenli olarak devam etmektedir. Ürünün tasarım aşamasından başlayıp ürünün kullanım ömrü boyunca da devam eden teknik destek hizmetlerimiz ile satış sonrası müşteri memnuniyeti de firma olarak önem verdiğimiz konulardan bir tanesidir.
Metalmak Makine yer aldığı tüm alanlarda yurt içi ve yurt dışı pazar faaliyetlerini daha da büyüterek bulunduğu sektörlerde öncü kuruluş haline gelmek, şirketimizin başlıca hedeflerinden bir tanesidir.

 

BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
/ @seraymak / @facebook/seraymak

Bize Ulaşın

"Her Daim En İyisi"

  • Kayalar Mahallesi, İzmir Asfaltı Kayalar Mah. No:4, 6029. Sk., 20030 Denizli Merkez/Denizli
  • 0 258 371 15 65
  • info@metalmak.com
  • Pazartesi - Cuma: 08.00 - 18.00
    Cumartesi: 08.00 - 16.00
    Pazar: Kapalı