Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
 
You need to upgrade your Flash Player.
 

ANA SAYFA

Eklenen Videolar    

 

 

Metal  Makina güzel TÜRKİYEMİZİN nadide şehri olan DENİZLİ  İlimizde faliyet göstermektedir siz dünyaca ün yapmış degerli müşterilerin tekstil ve tekstil yan sanayi makinaları üretimi yapmaktadır. 
ihtiyacınıza cevap verecek size uygun tekstil, sera ve vagon vinç makinalarının tasarımını ve imalatını kaliteli ve ucuz çözümleriyle hassas talaşlı imalat parçaları üretmekte ve bunların montaj veya alt-montajlarını gerçekleştirmektedir.

Üretilen parça ve alt-montajlar kullanıma hazır halde, yani kaplama, boya, ısıl işlem, kaynak gibi müşteri onaylı özel prosesleri tamamlanmış ve standartlara uygun olduğu belgelendirilmiş olarak müşterilere sevk edilmektedir.

Metal Makina üretimi ile müşterilerinin yüksek kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat beklentilerini tam olarak karşılamaya büyük önem göstermektedir.

 
 

MARKALARIMIZ


Karaca Makina Sanayi

Seraymak Sera Makinaları

Metalmak Makina Sanayi

Raymaksan 

 

Firmamızdan Haberler

Güncel Döviz Kurları

İstatistikler

  Metalmak ailesi olarak siz değerli müşterilerimize, yerli üretim sera, tekstil makinaları ve vagon bakım onarım ekipmanlarımızla hizmet etmeye devam ediyoruz. Daha iyi hizmet için araştırma ve geliştirme faaliyetlerimize devam etmekteyiz...

Yerli üretimde kendini geliştirmeye ve değiştirmeye devam eden Metalmak, her zamanki gibi zirvede . . .

Metalmak Sanayi ve Ticaret olarak sera ve vagon bakım ekipmanları üretimimiz ile yurtdışı ihracata yön vermiş olup AR-GE çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir...

Sera, tarım ve rayların ülkedeki öncüsü METALMAK hizmetinizde

Metalmak, Eurasia Rail fuarında . . .

Metalmak, etkin olduğu sektörleri yakından takip etmeye devam ediyor

Metalmak, aktif olduğu sektörlerde araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir.

Seraymak profesyonel sera makinaları, üreticilerimize destek olmaya devam ediyor

Kültürel işlem arabaları Azerbaycan 'a gönderilmek üzere sevk aracına yüklenmiştir.

Seraymak kültürel işlem arabaları sevkiyata hazrıdır.

Seraymak Hasat Arabalarının imalatı tamamlandı ve sevke hazır hale getirildi.

Müşterimizin talebi doğrultutusunda Seraymak Hasat Arabalarının imalatına başlandı.

Kültürel işlem arabalarımız değerli müşterimize sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir.

Kültürel işlem arabalarımız değerli müşterimize teslim edilmek üzere sevk aracına yüklenmiştir.

Üretimini tamamladığımız 30 takım kültürel işlem arabalarımız müşterimize teslim edilmek üzere sevke hazır hale getirilmiştir.

Seraymak markamız altında kültürel işlem arabası üretimimize devam etmekteyiz.

Seraymak markamız altında üretmiş olduğumuz Tam Otomatik Kültürel İşlem Arabalarımız değerli müşterimize teslim edilmek üzere nakliye aracına yüklenmiştir. Seraymak olarak üreticilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Firmamızın ürettiği 4 X 20 Tonluk Vagon Kaldırma Krikoları, değerli müşterimize başarılı bir şekilde teslim edildi.

Firmamızın ürettiği 4 X 25 Tonluk Vagon Kaldırma Krikoları, T.C.D.D. Afyonkarahisar birimine başarılı bir şekilde teslim edildi.

Firmamızın ürettiği 4 X 40 Tonluk Vagon Kaldırma Krikoları ve Destek Sehpaları, T.C.D.D. Kütahya / Tavşanlı birimine başarılı bir şekilde teslim edildi.

Metalmak Sanayi ve Ticaret, üretim tesisini yenileyip geliştirmeye devam ediyor.

Değerli müşterimiz Koza Makina ' nın talep ettiği tekstil ekipmanlarının bir kısmı 10.2.2016 tarihinde, alıcımıza teslim edilmek üzere yola çıktı.

Bir Metalmak markası olan Seraymak Sera Makinaları üretimine son sürat devam ediyor. Topraklı seralarda kullanılabilmesi için özel olarak ürettiği manuel kültürel işlem arabaları değerli müşterimize ulaştırıldı.

Metalmak bünyesinde faaliyet gösteren Seraymak Sera Makinaları grubumuz' un topraklı seralarda kullanılmak üzere ürettiği hasat arabaları değerli müşterimize ulaştırıldı.

Koza Makina tarafından özel olarak talep edilen tekstil ekipmanlarının bir kısmı 21.12.2015 tarihinde paketlenerek adrese teslim edilmek üzere nakliye aracımız vasıtasıyla yola çıkmıştır.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Metalmak bünyesine yeni bir araç daha dahil ettiğimizi paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Metal Makina bünyesinde faaliyet gösteren markamız Seraymak 'ın, Sera iç ekipmanlarında devam eden AR-GE çalışmaları neticesinde ortaya çıkan sonuçları en kısa sürede siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

Seraymak markamızın üretmiş olduğu Otomatik Kültürel İşlem Arabaları Azerbaycan' daki değerli müşterimize teslim edildi.

Yeni teknolojiler kullanarak akülü araçlarımızı her geçen gün daha da geliştirmekteyiz

Firmamız Metalmak 'ın markası olan Seraymak, sera makinalarından Çift Makaslı Kültürel İşlem Arabaları Mopaş Marketçilliğe ait profesyonel seralara teslim edildi

Metalmak markası olan Seraymak Uzman ekibi tarafından Kültürel İşlem Arabaları için yeni bir mekanik sistem tasarlandı ve seri üretimine geçildi.

Akordiyon haşıl tarak akordiyonları

AKORDEON TARAK İMALATI

Yeni web sitemiz hizmete girdi.

 

Dolar

Euro

Alış

TL TL

Satış

TL TL
 

Aktif Ziyaretçi 3
Bugün Tekil 15
Bugün Çoğul 18
Toplam Tekil 162269
Toplam Çoğul 738814
 
 

 

Copyright 2010. Metal Makina Sanayi. Tüm hakları saklıdır.
Tasarım ve Programlama:
webfirsat.net :)


 
Zirve100 Sayac
toplist
Firma rehberi
     

Seraymak ve Metalmak Bir Karaca Makina Kuruluşudur.